Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Фастівської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік» від 13.06.2019 року №13-LVІ-VІІ
image
11 Січня 2021, 21:22
Поділитися:

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

рішення Фастівської міської ради

«Про встановлення туристичного збору на 2020 рік» від 13.06.2019 року №13-LVІ-VІІ

 

Виконавець заходів з відстеження результативності: Фінансове управління виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Цілі прийняття акта

встановлення обґрунтованих розмірів ставок туристичного збору по м.Фастів
забезпечення стабільних надходжень до міського бюджету.
забезпечення дотримання вимог Податкового кодексу щодо місцевих податків і зборів.

Строк виконання заходів з відстеження: 10 днів (16.11.20 – 26.11.20 рр.)

Тип відстеження: повторне.

Заходи які були виконані з відстеження результативності вивчення Податкового кодексу України, нормативно-правових актів, щодо визначення правомірності  встановлення місцевих податків та зборів  рішенням органу місцевого самоврядування.

Методи одержання результатів відстеження результативності: статистичний метод.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності здійснюється на основі даних, одержаних від фінансового управління виконавчого комітету та Фастівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області, а саме – дохід в місцевий бюджет від сплати туристичного збору та кількість платників туристичного збору.

 

Кількісні показники результативності

Для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

Показники результативності 2017 р. 2018 р. 2019 р. 9 міс.

2020 р.

1 Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія даного регуляторного акту (кількість платників туристичного збору), (осіб) 2 1 1 1
2 Загальні надходження до бюджету міста коштів від сплати туристичного збору (грн.): 5703,00 8371,00 7541,00 5676,00
3 Час, що витрачатиметься суб’єктами господарювання та/або фізичними особами, пов’язаними з виконанням вимог акта, години на 1 суб. 2 2 2 2
4 Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акту, %* 100 100 100 100

 

* Рівень поінформованості суб’єктів господарювання (платників податків) та громадян міста з основних положень акта очікується на рівні 100% за рахунок оприлюднення регуляторного акту в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету – fastiv-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей та направлений на врегулювання відносин між суб’єктами господарської діяльності, органами місцевого самоврядування та Державними фіскальними органами.

Висновки та рекомендації: Прийняття даного регуляторного акту забезпечило впорядкування сплати туристичного збору на території міста Фастів.

За результатами повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Фастівської міської ради від 13.06.2019 року №13-LVІ-VІІ «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік» встановлено, що даний регуляторний акт відповідає вимогам Податкового кодексу України та вимогам чинного податкового та бюджетного законодавства для забезпечення надходжень до бюджету міста.

 

 

Перший заступник міського голови                                         О.Б.Зикова

 

Начальник фінансового управління                                                                Л.В. Цедзінська

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА