Звернення начальника Київської ОВА Руслана Кравченка з нагоди Дня Гідності та Свободи

Звернення начальника Київської ОВА Руслана Кравченка з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада 2023, 11:03
Поділитися:

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це день, коли ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору. День, коли маємо нагоду згадати та усвідомити, що гідність і свобода – це головні властивості українців. 

Цим чеснотам окупанти кидають виклик за викликом. Незламні українські Захисники і Захисниці щоденно доводять ворогові свою самовідданість, міць та силу.  Гідність українців та незламна жага до волі – запорука того, що звільнених територій ставатиме все більше. 

Хочу подякувати всім військовим, що боронять нашу землю, за героїзм і самопожертву, які надихають до боротьби за свободу та гідність кожного українця. Незалежність коштує дорого! Світла і вічна пам’ять тим, хто заплатив своїм життям за право українців жити та дихати вільно, за свободу та незалежність рідної держави. 

Слава українським військовослужбовцям і силам оборони, захисникам рідних міст та сіл! Слава всім, хто приєднався до визволення своєї землі!

Слава Україні!

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко

      

Джерело: Київська обласна військова адміністрація