Звернення 153 нардепів про позбавлення мандатів депутатів від “ОПЗЖ” передано спікеру ВР Стефанчуку

image
23 Січня 2023, 19:16
Поділитися:

23 січня 2023 г. 19:01

Під зверненням до спікера Верховної Ради (ВР) Руслана Стефанчука про включення до порядку денного ВР законопроєктів про позбавлення мандатів депутатів всіх рівнів, обраних від “ОПЗЖ” та інших заборонених партій, поставили підписи 153 парламентарів.

Про цеKВ стало відомо з допису у Facebook народного депутата Олега Дунди (фракція “Слуга народу”, 91 округ, Фастів і Макарів) 23 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Збір підписів щодо винесення відповідних законопроєктів до сесійної зали завершено. Є 153 підписи.

Вдячний колегам за їх проукраїнську позицію та підтримку суспільного запиту – жодних агентів кремля у владі бути не може”, – запостив Дунда у Фейсбуці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він поінформував, що звернення з підписами вже направив спікеру Руслану Стефанчуку.

“Чекаємо на його рішення і державницьку позицію. Жодної лояльності ні до корупції, ні до лобістів “русского мира” бути не може. Президент (Володимир Зеленський – КВ) вже не вперше виконує за парламентарів нашу роботу, позбавляючи громадянства депутатів-колаборантів, час вже й Раді виконати свою роботу по очищенню”, – додав Дунда і опублікував фото підписних листів.

Нагадаємо, мова йде про проєкт постанови ВР №7694 про позбавлення мандатів 42 нардепів, обраних від “ОПЗЖ”. Ще навесні всі вони вийшли з фракції “ОПЗЖ”, яка припинила своє існування, та створили дві депутатські групи – “Платформа за життя та мир” і “Відновлення України”, що створило правові підстави про позбавлення цих нардепів мандатів.

Докладніше: 150 парламентарів підписалися під зверненням до спікера ВР Стефанчука про позбавлення мандатів депутатів від “ОПЗЖ”

Фото: “УП”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона