Зробіть цей хитрий трюк з петрушкою, щоб збирати зелень по 3 рази за сезон з однієї рослини

image
25 Квітня 2024, 14:43
Поділитися:

Хіба може бути щось смачніше та корисніше, ніж свіжозірваний салат з овочів та смачної зелені зі своєї ділянки?

Сьогодні ми розповімо, які заходи потрібно провести, щоб збирати петрушку по 3-4 рази за сезон із однієї рослини. Секрет полягає в тому, щоб зрізати листочки за особливою технологією.

Саме завдяки правильному зрізанню, петрушка буде наростати знову і знову, рослина не буде в’янути і давати свіжу та ароматну зелень.

Городні хитрощі з петрушкою, Фото: Freepik

Городні хитрощі з петрушкою, Фото: Freepik

Отже, які ж правила зрізання петрушки:

• Видаляємо лише дорослі пагони з висотою не менше ніж 15 сантиметрів;

• Видаляти гілочки потрібно дуже обережно, щоб не завдати шкоди молодим пагонам. Радимо спеціально купити невеликі ножиці для цих цілей. Якщо нашкодити молодим стеблам, рослина може взагалі загинути;

• Після зрізання потрібно залишати стебла не менше 4 сантиметрів від поверхні ґрунту в довжину. Кущ не має бути абсолютно голим. Після підрізування обов’язково треба полити рослини і дати їй енергію та мікроелементи для майбутнього зростання. Відмінно підійдуть калійні добрива.

Наприклад, можна зробити розчин з літра золи та відра води, або ж розчинити 20 мілілітрів гумату калію на той самий обсяг води. Рясно проливаємо грядки петрушки, і результат буде відмінним – коріння зміцняться, і зелень отримає сили нарощування нову зелень. Цей простий спосіб відмінно позначається на врожайності петрушки, якщо дотримуватися всіх правил обрізки і не шкодити молодим корінцям.

Щедрого вам врожаю!

Раніше ми писали про те, як швидко та бюджетно позбутися мурах на городі: простий “народний” спосіб

Досі не підписані на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”? Скоріше долучайтесь, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua