Золотими та бронзовими призерами Кубку України з важкої атлетики стали важкоатлети з Білої Церкви

15 Листопада 2021, 16:22

кубок україни коломия, росінська євгенія біла церква, біла церква новини, євгенія росінська важка атлетика, Тищенко Андрій біла церква, тищенко андрій важка атлетика

З 6 по 13 листопада 2021 року в м. Коломия, Івано-Франківської області проходив Кубок України з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака. До участі у чемпіонаті було заявлено 97 найсильніших важкоатлетів з усіх куточків України.

Про це повідомила Федерація важкої атлетики м.Біла Церква .

Важкоатлетична команда м. Біла Церква під керівництвом братів Ковальчуків отримала феєричні результати на цьогорічних змаганнях.

Володарями Кубка України стали Росінська Євгенія та Тищенко Андрій. Бронзовими призерами стали Никоненко Ангеліна, Борисенко Валентина, Рясько Віталій, Лакиза Денис та Фіялко Андрій.

Вітаємо спортсменів та тренерів з хорошими результатами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві