Золоті сережки – як обрати вдалу форму

image
9 Липня 2024, 09:15
Поділитися:

Хочете придбати сережки?  Але серед конго, продівок, висульок, пусетів та кілець, ви не знаєте, який розмір чи форму вибрати?

золоті сережки

Можна скористатися порадами досвідчених консультантів Злато, які завдяки багаторічному досвіду в ювелірній справі, допоможуть підібрати саме ті сережки, які і ідеально підкреслять обличчя і впишуться в будь-який образ. І перше що спадає на думку, коли треба порадити прикрасу для вух – то це золоті сережки. Чому? Бо золото навряд чи колись вийде з моди. Крім того цей метал пасує всім. І нарешті, майстри пропонують велику кількість варіацій. Але крім того перед вами стоїть нелегке завдання підібрати підходящий вид, ще треба вгадати з розміром та формою.

Як підібрати розмір сережок?

Зробити своє красиве обличчя ще яскравішим дуже просто навіть без нанесення мейкапу. Для цього достатньо підібрати правильний розмір і форму сережок. Сережки повинні бути пропорційними вашій фігурі. Загалом бажано вибирати сережки (і золоті не виключення) з дотриманням пропорцій обличчя. Якщо у вас велике обличчя, вибирайте великі золоті сережки.  Навпаки, якщо у вас маленьке обличчя, то більше підійдуть прикраси невеликих розмірів.

Але безперечно, всі ці поради корисні, якщо ви підібрали для початку правильний вид золоти сережок.

А от тут майстри золотих справ пропонують:

  • Кільця та напівкільця;
  • Пусети;
  • Конго;
  • Кліпси;
  • Продівки;
  • Висульки;
  • Класичні варіації (з англійським замком);
  • Ще одна варіація на тему класики  – сережки з французькою застібкою;
  • Ну і куди без таких оригінальних рішень як каффи, джекети… які теж можуть бути виконані з золота.

Сережки – це прикраси, які додають образу потрібного стилістичного акценту. Вони можуть бути стриманими для повсякденного носіння або більш екстравагантними для особливих випадків. Вони бувають усіх форм, із усіх матеріалів і прикрашені будь-яким камінням.

Якщо мова про золото, то воно може мати червоний відтінок, жовтий, рожевий та навіть білий. Крім того мануфактури часто в своїх колекціях пропонують моделі виконані шляхом поєднання різних сплавів.

При цьому на будь-якому кольорі золота декоративне оформлення у вигляді каменів дорогоцінних виглядає шикарно, тому якщо золоті сережки в монохромі у вас вже є або ви в пошуках чогось особливого, стилісти Zlato радять оцінити колекції де представлені моделі з каменями.

сережки золоті

І можливо ви будете здивовані, але золоті сережки представлені у колекціях не тільки для жінок, але і дітей та навіть чоловіків. Інша справа що вони (моделі з чоловічих колекцій) виконані і вигляді моносережок і відрізняються лаконічною стилістикою. Щодо дитячих, то вибір не такий різноманітний як в жіночих серіях і самі прикраси виконані в невеликих розмірах і відрізняються стриманим дизайном. Та консультанти допоможуть розібратися з різними варіаціями і підібрати золоті сережки як для себе так і на презент.