ЗМ і ЄС скликають позачергову сесію Київоблради через надвисокі тарифи на комуналку
image
13 Січня 2021, 22:00
Поділитися:

13 января 2021 г. 17:49

За ініціативи лідера партії “За майбутнє” на Київщині Ярослава Москаленка, яку підтримали в партії “Європейська солідарність” столичного регіону вже ближчим часом має відбутися позачергове засідання Київської обласної ради. З відповідним зверненням керманичі політсил звернулися до голови колегіального органу Олександра Склярова.

Про це KV стало відомо із письмової пропозиції про скликання сесії, яку голові КОР Олександру Склярову було направлено сьогодні, 13 січня.

“Наприкінці 2020 – початку 2021 року Урядом та Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг, було ухвалено невмотивовані рішення, що призведуть до значного підвищення вартості газу та електроенергії для населення, наслідком чого стане суттєве підвищення вартості житлово-комунальних послуг та погіршення соціально-економічного становища громадян України, в тому числі – мешканців Київщини”, – йдеться у пропозиції.

в Телеграм

Згідно з частиною сьомою статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія обласної ради повинна бути скликана за пропозицією не менш, ніж однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради.

“Враховуючи викладене, вимагаємо скликати у двотижневий строк позачергову сесію Київської обласної ради (з огляду на невідкладність розгляду порушених питань пропонуємо скликати сесію на 15.01.2021 року, але не пізніше 18.01.2021 року), про що повідомити депутатів Київської обласної ради, та включити до порядку денного сесії наступні питання: обговорення питання збільшення тарифів на енергоносії; звернення Київської обласної ради до Президента України В. Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії”, – зазначено також у письмовій пропозиції, яку підписали третина депутатів облради.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на тепло і електроенергію. Також в 2021 році українці будуть платити більше не лише за газ, як товар, а й за його постачання та транспортування мережами.

Читайте: “За майбутнє” Киевщины готовы судиться со “Слугой народа”

Фото: ТСН

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА