Зі спортзалом та кімнатами для навчання: у Києві облаштували укриття на 800 людей, – ФОТО

image
19 Листопада 2023, 15:35
Поділитися:

В столичній гімназії № 62, що в Дарницькому районі, облаштували укриття, площею 500 кв.м.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

У Києві облаштували укриття на 800 людейУ Києві облаштували укриття на 800 людейУ Києві облаштували укриття на 800 людей

На те, щоб привести до ладу укриття було витрачено близько 2 млн грн.

У Києві облаштували укриття на 800 людейУ Києві облаштували укриття на 800 людей

Таке укриття може вміщати 800 людей. В ньому є декілька приміщень для занять спортом, кімнат для навчання, туалети. Також передбачено запас питної води.  Під час повітряної тривоги там можуть знайти прихисток не тільки учні ліцею, але й мешканці сусідніх будинків. В безпечний час там проводяться заняття з єдиноборств для дітей.

“У цій захисній споруді цивільного захисту є орендатор, який проводить заняття з єдиноборств для дітей. Спортивна секція «Сьогун» взяла участь у фінансуванні і зараз може проводити заняття в безпечному просторі. Також залучено кошти місцевого та державного бюджетів. Витрачено небагато, трохи більше 2 млн грн, тож це ще й приклад того, що укриття це не завжди дорого”, – зазначив міністр.

Долучайтесь та читайте новини в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua