“Житомирський стрілок” Анатолій Захаренко розповів свою версію подій 22 травня 2020 року. Ексклюзив
image
4 Червня 2021, 23:00
Поділитися:

Засідання Богунського суду по справі «житомирського стрілка» Анатолія Захаренка завершилось. Розгляд справи відклали до 1 липня через клопотання обох сторін.

«360» поспілкувались з обвинуваченим. Захаренко стверджує, що загиблі перші почали проявляти до нього агресію, погрожували ножем та першими відкрили вогонь, поранивши чоловіка. Крім того, за словами обвинуваченого, у той вечір він не вживав алкоголь, що підтверджено експертизою, хоча головний свідок та єдиний живий потерпілий Вадим Федюнін, який врятувався за допомогою втечі, під час суду стверджував, що Захаренко вжив 2 літри горілки. Підсудний називає більшість його свідчень брехнею.

“Є експертизи. На Федюніну кров чотирьох людей на одязі, ДНК на зброї, з якої він стріляв з будинку. І стріляв по своїх”, – каже Захаренко.

На наступному засіданні очікуються дебати між учасниками.

Повний запис ефіру можна переглянути за посиланнями:
1 частина: https://fb.watch/5W7aQV25I8/
2 частина: https://fb.watch/5W7cuGdcAY/

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА