Жителів Ірпеня налякали зйомки фільму про вторгнення росії в Україну

image
4 Серпня 2022, 12:13
Поділитися:

4 серпня 2022 г. 12:08

Ірпінь на днях спантеличила поява на вулицях міста російських загарбників. Перебування “ворога” біля домівок неабияк перелякало місцевих жителів. У місті триває зйомка кінострічки про повномасштабне вторгнення рф до України під назвою “ZLO”. Жителі, що не були ознайомлені з місцем та часом зйомок, побачивши акторів у російській військовій формі, сплутали їх з реальним злом.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні місцевої мешканки Ірпеня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зйомки фільму проходять в Ірпінському мікрорайоні СМУ. Мешканці міста, що не знали про початок зйомок помітили осіб з автоматами у російській військовій формі. Після того, як помилка була з’ясована, мешканці звернулися до мера міста Олександра Маркушина та підкреслили, що зйомки такого фільму до перемоги – не на часі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Деякі жителі будинку, біля якого проходять зйомки, звинувачують місцеву владу у бажанні “пропіаритись”. Невдоволені вони й тим, що ніхто не цікавився, чи згодні жителі на зйомки на їх прибудинковій території.

У таких зйомках під час військового стану місцеві вбачають перш за все психологічну небезпеку для людей, що пережили важкі часи окупації.

Шкідливість зйомок фільму під час війни вбачають й у тому, що це тільки підігріє думку рашистів про “постанову” звірств військ рф на Київщині.

Натомість, місцеві ЗМІ зазначають, що про зйомки фільму жителів все ж таки попереджали заздалегідь- але без точних вказівок деталей й локації. Щонайменше, подібна інформація публікувалась у телеграм-каналі голови Київської ОВА Олексія Кулеби.

Нагадаємо, як раніше писала KВ, зйомки фільму почали ще у середині липня. Стрічка про повномасштабне вторгнення рф буде складатися з трьох частин та матиме назву “ZЛО”.

Читайте: У Згурівській громаді на Київщині подано 18 проектів на конкурс програми Громадський бюджет 2022

Фото: Телеграм-канал Олексія Кулеби

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона