Журналісти Київщини можуть поборотися за премію імені В’ячеслава Чорновола
image
29 Липня 2021, 11:55
Поділитися:

Авторам нових оригінальних творів у галузі журналістики пропонують долучитися до всеукраїнського конкурсу. За публіцистичну роботу, що буде визнана кращою, присудять премію імені В’ячеслава Чорновола. Прийом документів – до 10 серпня 2021 року.

Конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола проводить Держкомтелерадіо України. Він проходить вже 17-й рік поспіль. Поборотися за винагороду у 20 тис грн можуть і автори оригінальних публіцистичних творів нашого регіону. На конкурс приймають роботи, опубліковані чи оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до участі.

На конкурс приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності.

Це можуть бути публікації у друкованих ЗМІ, телепередачі та радіопрограми.

Клопотання про присудження Премії разом із електронною версією твору необхідно надіслати і на електронну адресу [email protected].

З положенням про премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/archive/main?cat_id=88994

 

Подробиці – за телефонами (044)279-35-56, (044)278-86-96Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА