Зеленський вважає, що постачання снарядів в Україну сповільнила війна Ізраїлю та попередив про Майдан-3

image
17 Листопада 2023, 16:01
Поділитися:

17 листопада 2023 г. 15:45

Президент України Володимир Зеленський (на фото) заявив, що зміщення акценту на війну між Ізраїлем та ХАМАС уповільнило поставки артилерійських снарядів до України, тим самим підриваючи військові зусилля, оскільки контрнаступ проти росії зайшов у глухий кут. Володимир Зеленський також наголосив, що росія готує план дезінформації, відомий як «Майдан 3».

Про це, як передає KВ, повідомило видання Bloomberg, посилаючись на коментар Володимира Зеленського групі журналістів в Офісі Президента.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Видання Bloomberg зазначило, що початок конфлікту на Близькому Сході поставив під сумнів здатність союзників залишатися зосередженими на підтримці України, де багатомісячний контрнаступ не приніс значного прогресу у поверненні окупованої території.

“Учасники бойових дій на Близькому Сході потребують 155-міліметрових снарядів, оскільки вони є ключовими компонентами постачання зброї, необхідної Україні для відсічі вторгнення росії. Раптовий попит виник у чутливий момент, оскільки Європейський Союз сигналізує, що навряд чи виконає обіцянку поставити Україні мільйон артилерійських снарядів до березня 2024 року”, – передає Bloomberg.

Згідно коментаря Президента України, цього тижня делегація з Києва відвідала Вашингтон, де законодавці Палати представників ухвалили законопроєкт про фінансування, який не включає допомогу Україні, на тлі опору законодавців-республіканців.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Наші поставки зменшилися. Це життя — і це нормально, оскільки всі борються за виживання, і ми також повинні захищатися. Зараз я зосереджений на тому, щоб отримати допомогу від Заходу”, — сказав Зеленський. Їх “фокус зміщується через Близький Схід — та інші причини. Без підтримки ми будемо рухатися назад”, – прокоментував ситуацію Володимир Зеленський.

Зі свого боку влада США повідомила, що поставки зриваються, посилаючись на затримки фінансування. Цього місяця Пентагон заявив, що скорочення коштів означає обмеження потоків військової допомоги Києву.

Крім того, Володимир Зеленський наголосив, що росія готує план дезінформації, відомий всередині країни як “Майдан 3”.

Раніше KВ повідомила, що Президент США Джо Байден підписав законопроект про тимчасове фінансування уряду США, що дозволить запобігти “шатдауну”. Тимчасовий бюджет не передбачає допомоги Україні та Ізраїлю.

Читайте: Президент США Байден підписав законопроект про фінансування роботи Уряду, що не передбачає допомогу Україні

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона