Зеленський призначив нового очільника Київської МВА

image
24 Жовтня 2022, 17:28
Поділитися:

24 жовтня 2022 г. 17:16

КиївВладаПрезидент Володимир Зеленський звільнив Миколу Жирнова (на фото ліворуч) з посади начальника Київської міської військової адміністрації (КМВА), а на його місце призначив Сергія Попка (на фото праворуч).

Про це KВ стало відомо з указів президента України Володимира Зеленського та повідомлення на офіційному інтернет-представництві президента.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Відповідно до статті 4 закону України “Про правовий режим воєнного стану” звільнити Жирнова Миколу Миколайовича з посади начальника Київської міської військової адміністрації”, – йдеться в указі №732/2022.

Указом №733/2022 на посаду начальника Київської МВА призначено Сергія Попка.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зеленський висловив переконання, що бойовий досвід Сергія Попка сприятиме зміцненню оборони й безпеки столиці.

Генерал-полковник Сергій Попко народився 1961 року в Києві. У 1982 році закінчив Київське вище загальновійськове командне училище. Служив командиром взводу, батальйону, командиром частини, начальником штабу механізованої дивізії. Після закінчення у 2002 році Національної академії оборони України, де пройшов підготовку оперативно-стратегічного рівня, служив на керівних посадах.

Також проходив службу в Республіці Ірак.

У 2016-2019 роках обіймав посаду командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Нагадаємо, 1 березня ц.р. Володимир Зеленський призначив головою Київської міської військової адміністрації назначено генерала Миколу Жирнова.

Читайте: Зеленський призначив голову Київської міської військової адміністрації

Фото: Колаж KВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона