Зеленський попросив генсека ООН сприяти евакуації поранених з “Азовсталі”, – ОП
4 Травня 2022, 23:40
Поділитися:

4 травня 2022 г. 23:37

ПрезидентВолодимир Зеленськийпровів телефонну розмову з генеральним секретарем Організації Об’єднаних НаційАнтоніу Гутеррешем. Під час розмови президент звернувся до Генсека ООН з проханням сприяти у вивезенні з “Азовсталі” усіх поранених.

Про це KВ стало відомо зповідомленняОфісу президента.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зеленський висловив подяку Генсеку ООН за його зусилля зевакуації українських громадян з “Азовсталі” тапоінформував про успішне проведення першого етапу, під час якого вдалося вивезти 121 людину.

Володимир Зеленський також звернувся до Генсека ООН з проханням сприяти у вивезенні з “Азовсталі” усіх поранених.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Під загрозою – життя людей, які залишаються там. Для нас важливий кожен і кожна. Просимо вашого сприяння у їх порятунку”, – сказав президент.

Як повідомив командир полку “Азов”Денис Прокопенко, українські захисники вже другу добу поспіль ведуть важкі бої з російськими окупантами, які прорвалися на територію заводу “Азовсталь”.

“Уже другий день, як противник прорвався на територію заводу. Ідуть важкі, кровопролитні бої. Я пишаюся своїми солдатами, які прикладають надлюдські зусилля, щоб стримувати натиск противника. Я дякую всьому світу за колосальну підтримку гарнізону Маріуполь. Наші солдати на це заслуговують! Ситуація вкрай складна! Але, не дивлячись ні на що, ми продовжуємо виконувати наказ – тримати оборону”, – сказав він.

Читайте: Ворог поновив наступ на “Азовсталь” та посилює угруповання на Слобожанському напрямку, – Генштаб ЗСУ

Фото: соцмережі

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона