Здорові нирки для кожного: киян запрошують на обстеження
image
12 Березня 2019, 11:50
Поділитися:

До Всесвітнього дня нирки в Київській обласній лікарні проводять “Тиждень здорової нирки”. 

Всесвітній день нирки – глобальна профілактична інформаційна кампанія, що фокусується на важливості нирок для людського організму, а також відповідних заходах щодо зниження захворюваності на патологію нирок. 850 млн людей по всьому світу мають захворювання нирок.

Кампанія була започаткована в 2006 році. Офіційно Всесвітній день нирки припадає на другий четвер березня і проводиться щороку в понад 100 країнах світу. В Україні заходи кампанії вперше відбулися в березні 2008 року. У 2019 році Всесвітній день нирки буде проводитися в Україні дев’ятий раз під девізом «Здорові нирки для кожного скрізь». 

В лікарні пропонують зробити УЗД нирок за 70 грн. А також безкоштовну консультацію уролога (попередній запис, тел. +38 (063)-613-21-63). При наявності УЗД безкоштовна консультація протягом 1 місяця.

Коли: до 16 березня (субота за попереднім записом, тел. +380636132163).
Де: КЗ КОР «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ», вул. Багговутівська 1.
Хірургічний корпус №1 (відділення урології, 2 поверх).  
Хірургічний корпус №2 (реєстратура, 1 поверх).

Нагадаємо, Антибіотики вбивають: безконтрольне використання заборонять для людей, тварин і рослин

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА