Збільшення розміру виплат при народженні дитини: як і коли?
28 Травня 2021, 00:51
Поділитися:

Кабінет міністрів утвердив законопроєкт, за яким передбачається збільшення розміру допомоги при народженні дитини з 2022 року. Про це розповідає УНІАН.
Так, стало відомо, що відповідний проєкт закону “Про внесення змін до Закону “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини” прийнятий на засіданні уряду.
Законопроєктом передбачено, що з 1 січня 2022 року розмір допомоги встановлюється в розмірі 50 тисяч гривень.
Ця виплата проводитиметься одноразово у розмірі 25% загального розміру, а решта суми – протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
З 1 січня 2023 року і надалі щорічно з 1 січня передбачається збільшення розміру допомоги при народженні дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін (грудень у порівнянні з груднем попереднього року), який затверджується Кабміном.

Джерело: Макарів Діловий

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА