Завдяки “Великому будівництву” на Київщині з’явиться ще п’ять сучасних дитсадків
13 Вересня 2021, 15:27
Поділитися:

13 сентября 2021 г. 15:26

Цього року до програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” було включено шість дитячих садків. Один проєкт у селищі Красятичі Поліської громади вже встигли завершити. Ще на п’яти об’єктах в регіоні роботи зараз продовжуються.

Про це сьогодні, 13 вересня, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Важливою складовою соціальної інфраструктури Київщини є дошкільні навчальні заклади. У нашому пристоличному регіоні кількість населення щоразу збільшується, тому з’являється потреба у розширенні потужностей наших дитсадків. А завдяки “Великому будівництву” маємо можливість покращувати умови для дітей у різних громадах області”, – прокоментував Василь Володін.

в Телеграм

До 1 вересня на Київщині встигли закінчити будівельно-монтажні роботи в дитсадку в селищі Красятичі Поліської громади. До кінця року планується завершити ще п’ять проєктів:

Реконструкцію нежитлової будівлі під дитячий садок в селі Лебедівка Пірнівської громади.Капітальний ремонт дитсадка “Веселка” в Обухові.Капітальний ремонт дитсадка “Малятко” в селі Студеники Студениківської громади.Будівництво дитсадка на 75 місць у селі Синяк Бучанської громади.Капітальний ремонт дитсадка в Згурівці.

Нагадаємо: до 1 вересня на Київщині завершили шість проєктів “Великого будівництва”. Йдеться про чотири освітні та два спортивні заклади.

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА