Заслужений  будівельник України Володимир Шалімов відзначає 65-річний ювілей

Заслужений  будівельник України Володимир Шалімов відзначає 65-річний ювілей
22 Червня 2024, 10:48
Поділитися:

22 червня свій 65-річний ювілей відзначає Володимир Ілліч Шалімов. Заслужений будівельник України, голова правління ПрАТ «Агробудмеханізація», лідер будівельної галузі України, громадський і політичний діяч Київщини, меценат та благодійник — ось лише невеликий перелік того, що ми знаємо про цю шановану у громаді особистість.

Послужний список Володимира Шалімова довгий і рясніє досягненнями, що зафіксовані у зведених його компанією спорудах: від житла до заводів та атомних блоків. Адже компанія «Аргобудмеханізація» будує і будинки, і заводи, і гіпермаркети (у їх виробничій практиці кілька десятків супер- і гіпермаркетів), і навіть атомні електростанції. Будівельник із 42-річним стажем роботи, голова ПрАТ «Агробудмеханізація», яке створене у 1989 році, разом із командою однодумців будує об’єкти будь-якої складності промислового і цивільного призначення.

Перед війною за 5 років компанія під керівництвом Володимира Шалімова збудувала шість німецьких заводів та здобула гарну репутацію. Зараз вона продовжує співпрацю з європейськими партнерами, адже дотримується всіх європейських стандартів будівництва. Тому співпраця продовжується на нових і нових об’єктах навіть під час війни.

Компанія «Агробудмеханізація» давно здобула беззаперечний авторитет на будівельному ринку України та входить до тридцятки лідерів галузі. 

Свого часу Володимир Шалімов присвятив чимало часу депутатській роботі у громаді, проводив активну роботу як на окрузі, так і в депутатських комісіях. 18 років каденції були дуже насиченими та плідними. Приймав людей із округу, вислуховував їхні потреби. Люди завжди знали, де знайти свого депутата. Адже у будні з сьомої ранку він вже був на роботі. Чим міг, завжди допомагав, адже громада має багато потреб. Тому на окрузі займалися благоустроєм, висаджували дерева, робили ремонт у під’їздах, прибудинкові доріжки, роботи в гуртожитках на окрузі — тобто все те, що просили люди. Серед іншого, організовували новорічні свята для дітей на окрузі, забезпечували продуктовими наборами та матеріальною допомогою тих, хто цього потребував.

А ще Володимир Шалімов як меценат допомагає дуже багатьом людям. Це і люди на окрузі, і його працівники, які потрапляли в скрутне становище або яких спіткала біда, і бориспільські спортсмени, які представляють нашу країну на європейському та світовому рівні та потребують підтримки та фінансової допомоги на поїздки на міжнародні змагання.

Робити свій внесок у перемогу України у війні можна по-різному. Так, підприємство Володимира Шалімова виконує замовлення від Міноборони, свого часу «Агробудмеханізація» встановила флагшток та проклала тротуарні доріжки до нього за власний кошт на Книшовому меморіально-парковому комплексі. Взятися за облаштування флагштоку та території поруч було рішенням колективу: люди вирішили виконати роботи безкоштовно, на громадських засадах. Також компанія виконує благодійний ремонт ветеранського центру в Борисполі, якого наразі так потребує наше місто. І це далеко не повний перелік того, кому та як допоміг Володимир Шалімов.

Будівельник — одна з найстаріших професій, яка ніколи не зникне, адже бути будівельником — це створювати майбутнє для людей. Тому бажаємо Володимиру Шалімову і надалі будувати майбутнє нашої громади та країни.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама