Зарплати керівництва Бучанської ОТГ знизились в період війни (ФОТО)
![Зарплати керівництва Бучанської ОТГ знизились в період війни (ФОТО) Зарплати керівництва Бучанської ОТГ знизились в період війни (ФОТО)](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/rxlkZzvGzafw0lcg2vl2KtnwXBR8B0C8vwUdSwc8.jpg)
Анатолій Федорук
“Моя Київщина” довідалась, яку зарплату отримували керівники Бучанської громади в період війни
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.
У відповіді на запит журналістів заступник міського голови зазначив, що співробітники Бучанської міськради перерахували зарплату за березень 2022 року на користь ЗСУ.
Мер Михайло Федорук за період квітень-липень 2022-го заробив 199,5 тис грн. Щомісяця він отримував значні премії та різноманітні доплати. За ті ж місяці у 2021 році міський голова отримав 247,5 тис грн.
Секретар ради Тарас Шаправський за період квітень-липень 2022-го заробив 149 тис грн, а в минулому році за цей час отримав 213 тис грн. У 2021 році секретарю видали 40 тис грн матеріальної допомоги.
Знизився дохід у порівнянні з 2021-им і в заступника міського голова Сергія Шепетька. У 2022 році він отримав 145 тис грн за чотири місяці, а в 2021-му за цей же період – 227 тис грн.
Нагадаємо, що із 14 по 18 листопада з 10.00 до 16.00 організація ACTED прийматиме заявки від мешканців Бучі на отримання грошової допомоги.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)