Заробіток на блогах та соціальних мережах

Заробіток на блогах та соціальних мережах
26 Червня 2024, 12:23
Поділитися:

Як заробити в інтернеті на блогах та соціальних мережах? Які варіанти заробітку онлайн доступні блогерам-новачкам?

Найпопулярніші блогери заробляють мільйони доларів. Вони укладають рекламні контракти з відомими брендами, приймають донати від глядачів, беруть участь у партнерських програмах. Сьогодні навіть невеликий блог, присвячений будь-якій тематиці, дозволяє непогано заробити, і з хобі перетворитися на серйозний бізнес та основне джерело заробітку, здатне покрити витрати. Зі зростанням популярності соціальних мереж, YouTube та інших онлайн-платформ все більше людей прагне опанувати такий заробіток. Конкуренція у сегменті посилюється, але попри величезну кількість охочих стати блогерами, заробіток в інтернеті все ще є доступним для кожного.

Як можна заробити на власному блозі?

Основним джерелом заробітку онлайн для багатьох блогерів є такі види діяльності:

Реклама. Це основний прибуток блогерів. Спосіб підходить як для комерційних облікових записів, так і для тих, хто вирішив розвивати власний блог. Рекламувати компанії можна за гроші, а можна за бартером. В цій ситуації діє загальне правило — чим більше у вас підписників, і чим частіше ваші пости потрапляють у топ, тим більше вам заплатять за рекламу.
Прямі продажі. Це заробіток не стільки на самому блозі, скільки на використанні облікового запису як рекламного майданчика для власних товарів та послуг. 
Ведення чужих блогів як SMM-фахівець. Це онлайн заробіток, який передбачає ведення не свого, а чужого блогу. Середній дохід SMM-фахівця від просування одного облікового запису залежить від тематики та кількості підписників. 

Щоб почати заробляти на власному блозі у соціальних мережах, потрібно визначитися з його тематикою та цільовою аудиторією, активно взаємодіяти з підписниками та створювати унікальний контент. 

Заробіток на блогах та соціальних мережах

Особливості заробітку на різних платформах 

Кожна інтернет-платформа висуває свої вимоги до блогерів. Розглянемо ключові з них:

Заробіток на Ютубі. Щоб заробляти на Youtube, необхідно мати мінімум 1000 підписників і 4000 годин перегляду (за попередні 12 місяців), налаштувати обліковий запис AdSense, вивчити всі можливості монетизації та подати заявку на перевірку. Обов’язково дотримуйтесь всіх правил та рекомендацій платформи, а також законів про авторське право.

Заробіток на фото та постах в Інстаграм. Щоб заробити в Instagram, не обов’язково мати величезну аудиторію, головне мати певне охоплення. Використовуйте хештеги та взаємодійте з впливовими особами та сторінками брендів, поки вони не помітять вас та контент, який ви розміщуєте. Крім того, не бійтеся звертатися до інфлюєнсерів із пропозицією про співпрацю. Успішною стратегією інтернет заробітку в Інстаграм є проведення розіграшів.
Заробіток в Тік Ток. У Тік Тоці можна добре заробляти на рекламі. Для цього потрібно стати блогером з аудиторією понад 10 тис. підписників та мільйонними переглядами, тоді ви будете цікаві рекламодавцям. Розмір заробітку у Тік Ток залежить від кількості підписників, зазвичай ціни варіюються у діапазоні від 15 до 135 $ за відео. Також у Тік Тоці можна заробити на подарунках від фоловерів під час прямих ефірів. 
Заробіток в Телеграмі. Власники Телеграм-акаунтів можуть заробити на розміщенні рекламних постів, рекламних добірок, партнерських програмах, продажі товарів, послуг, інфопродуктів. Розмір заробітку залежить від кількості підписників, тематики каналу, охоплення постів тощо.

У цілому, інтернет заробіток — це надзвичайно перспективна сфера, яка найближчими роками продовжуватиме стрімко розвиватися. Планки доходів тут немає — все залежить від популярності контенту, щоденного трафіку, кількості переглядів та інших факторів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама