Записуйтесь до «Гвардії Наступу»

image
7 Лютого 2023, 00:39
Поділитися:

Записуйтесь до «Гвардії Наступу» Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Сформовано 8 нових бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

Кістяк нових бригад складається з офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити всіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Щоб долучитися до бригад, потрібно прийти до Центру надання адміністративних послуг. Там запропонують 8 бригад на вибір, відповідно до мотивації та поглядів людини.

Адреса:

– м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А

Контакти «Гвардія Наступу» – номер телефону: 0 800 10 00 20, сайт: https://storm.mvs.gov.ua/

Джерело: Офіційний веб-сайт Вишневої міської ради