Запрацювала гаряча лінія з питань безпеки дітей в інтернеті
image
16 Вересня 2020, 18:20
Поділитися:

З 15 вересня в Україні розпочинає діяльність урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті за телефоном 1545 (далі обрати 3).

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Інтернет сьогодні є найважливішим інструментом взаємодії зі світом у руках не тільки дорослих, але й дітей. Він допомагає їм навчатися, розвиватися, підтримувати  спілкування з друзями, стежити за подіями у світі. Однак, окрім очевидної користі, в мережі також таїться безліч загроз, з якими не завжди під силу впоратися дитині, – йдеться у повідомленні. –  Одним із викликів сучасності є попередження насильства над дітьми у різних його проявах (зокрема, в Інтернеті). Діти, які зазнали сексуального насильства в інтернеті, травмовані ще сильніше, ніж ті, які зазнали фізичного насильства, адже особливість вчинення сексуального насильства над дітьми в онлайн полягає в тому, що матеріали (фото, відео) залишаються в інтернеті та транслюються по всьому світу навіть після того, як дитина врятована.

Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та осіб, що їх замінюють, з питань попередження та реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в інтернеті.

Нагадаємо, ліцензію туристичного оператора можна перевірити онлайн.

Марія Катаєва

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА