Запобігти гепатиту А: у Броварах у чотирьох із п’яти перевірених пунктів розливу води виявлено порушення санітарних норм – фахівці | Трибуна

image
20 Листопада 2023, 19:13
Поділитися:

Протягом минулого тижня спеціально створена комісія перевіряла пункти розливу води на дотримання санітарно –технічних норм у сфері водопостачання. Причиною цьому стало поширення в Україні гепатиту А.

«Обстежили п’ять об’єктів. На жаль, один із пунктів розливу співпрацювати відмовивися.  Із п’яти перевірених, у чотирьох пунктах розливу води виявили порушення санітарних норм», – повідомила під час оперативної наради директорка Броварської районної філії ДУ «Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олена Левченко.

За словами начальника Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Володимира Ситюка, спеціалісти Держпродспоживслужби виявили в працівників пунктів розливу брак медичних оглядів, невідповідність умов проведення розливу та відсутність довідок проведень досліджень води.
Підприємства, в яких виявлено недоліки, пообіцяли в понеділок, 20 листопада, надати всю вичерпну інформацію, якої бракувало під час перевірки.

На зауваження очільника міста, чоми об’єкти, що не пройшли перевірку, досі працюють, Володимир Ситюк зазначив, що закривати підприємства – не в компетенції Держспоживслужби. Їх завдання – надати свої висновки і рекомендації на основі результататів перевірки.

Як стало відомо під час оперативної наради, із власниками павільйонів із розливу води, які сьогодні не нададуть необхідну інформацію щодо усунення недоліків, можуть розірвати договори в односторонньому порядку.

Читайте також:

1.У Броварах мінус одне тимчасове укриття, але плюс один відкритий «басейн»

2.У Броварах 7-ий ліцей заплановано зробити освітнім закладом, де навчатимуться лише 10-12 класи. Батьки проти

3. Села Требухів і Княжичі набудуть статусу селищ

4.Студентам в Україні компенсують частину коштів за оплату навчання: кому і як отримати податкову знижку

 

 

Джерело: Трибуна – Бровари