Закупили генератори та батареї: на Київщині секції спортивної боротьби готуються до зими

image
19 Жовтня 2023, 17:53
Поділитися:

У Київській області секції спортивної боротьби готуються до можливих відключень світла, щоб продовжувати працювати за будь-яких умов.Про це на своїй сторінці у Facebookнаписав голова Асоціації спортивної боротьби Київської області, бізнесмен і меценат МалхазПапіашвілі.

«Пам’ятаю, як складно було відновлювати роботу секцій спортивної боротьби у перші місяці після вторгнення, але на цьому проблеми не закінчилися. З приходом зими довелося шукати варіанти, як організувати роботу в умовах регулярних відключень світла. Інколи дуже довготривалих», – згадує він.

Але, за словами Папіашвілі, цього року Асоціація підготувалася, врахувавши весь попередній досвід, і продовжує готуватися далі, щоб бути готовими до будь-яких ситуацій.

«Зокрема, разом з однодумцями ми вже закупили для деяких секцій генератори, для інших — акумуляторні батареї. Враховуємо попередній досвід та підбираємо найкращі варіанти», – зазначає меценат.

Він повідомив, що спортивні зали організацій, що входять до Асоціації спортивної боротьби Київської області, зможуть продовжувати працювати практично за будь-яких умов.

«Це результат зусиль багатьох людей, це результат нашого прагнення забезпечити дітей можливістю тренуватися та займатися улюбленим видом спорту попри будь-які негаразди та спроби ворога зломити українців.

Діти — майбутнє України, і ми зробимо все можливе і неможливе, щоб про це майбутнє подбати», – підсумував МалхазПапіашвілі.

У наступній публікації меценат зазначив контакти Асоціації спортивної боротьби Київської області, за якими тренери можуть звернутися по допомогу для підготовки до зими:

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 097 106 61 65

Нагадаємо, в жовтні цього року уБілій Церкві був проведений Відкритий чемпіонат України пам’яті видатних тренерів та на честь Героїв і Захисників України. У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів, а на урочистій частині була відзначена професійна спортсменка Ірина Коляденко.

Також у грудні 2022-го в Білій Церкві відбувся Кубок України з вільної боротьби. Тоді МалхазПапіашвілінадав450 тисяч гривень на створення призового фонду для переможців та їх тренерів, а влітку 2023 року завдяки білоцерківському меценату та його однодумцям було організованоактивний відпочинок та оздоровленнядля вихованців спортивних шкіл Білоцерківського району.

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві