Закупівля квадрокоптерів, дронів військовим від Бориспільської громади — звіт за 2023 рік

image
8 Березня 2024, 13:10
Поділитися:

Секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас на сесії міської ради, яка відбулася 8 березня, прозвітував про закупівлю дронів військовим.   

Засідання розпочалося з подяки військовим: «Дякую кожному і кожній, хто сьогодні боронить нашу з вами державу. Завдяки саме вам ми можемо жити, діти наші навчаються, а ми працюємо, — зазначив секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас. — Хочу проінформувати та подякувати всьому депутатському корпусу, громадським активістам, працівникам виконкому та всім, хто приймав і приймає участь у процесі закупівлі та передачі нашим хлопцям військовим, у зону безпосереднього зіткнення з окупантами, квадрокоптерів, батарей, дронів та інших засобів оборони. 

За 2023 рік всього видатки на оборону становили 21,9 млн грн. Передано 65 квадрокоптерів на суму 5,1 млн грн. Передано 4 квадрокоптери з нічниками на суму 839,4 тис. грн. Передано квадрокоптер з нічником і тепловізор на суму 234,0 тис.грн. 

За 2023 рік ми з вами депутатським корпусом проголосували і передали безпосередньо на рахунки 9-ти військових частин субвенцію у сумі 15,6 млн грн. 

За січень-лютий 2024 року загальна сума видатків на оборону склала 56,8 млн грн. За рахунок коштів, які передали 16 військовим частинам в сумі 36,3 млн грн, купується оборонний комплекс «Лелека» вартістю 7,5 млн грн, який буде працювати «очима» для 3 бригад одночасно на найгарячіших напрямках лінії оборони. 

60 квадрокоптерів, «мавіків звичайних» на загальну суму 4,4 млн грн. 35 квадрокоптерів з нічниками на суму 7,1 млн грн. 3 квадрокоптери з нічниками і тепловізорами на суму 700 тис. грн. Все це в процесі завершення передачі 39 військовим частинам на загальну суму 12,1 млн грн. Крім того, завершена процедура закупівлі 600 дронів на загальну суму 8,4 млн грн — чекаєм поставку і все передамо частинам, які зверталися. Дуже сподіваюсь і на подальшу співпрацю всіх, хто наповнює своїми податками бюджет міста, депутатів і всіх причетних до цього процесу людей. Віримо у перемогу!»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама