Задовбали ці затори у Києві! ТОП-5 велосипедів не за всі гроші світу

image
23 Травня 2024, 09:14
Поділитися:

Затори у Києві доповнили і без того складні часи – в Україні війна, і новини не дуже часто дозволяють розслабитись. Втім, на роботу (та з роботи) якось їздити треба.

Щоб ви не рахували шалені витрати на таксі та не ходили пішки через кілька мертвих станцій, редакція 44.ua оцінила недорогі велосипеди. І ось що радить вам із категорії вживаних.

Cyclone Discovery

Мінімалістичний спортивний велосипед. Тонка рама, не надто важкий алюмінієвий каркас, колеса замість гірських маршрутів адаптовані до вулиць великого міста. Амортизаторів немає, і це добре. По-перше, неякісні амортизатори вилетять першими, і підпишуть вас на недешевий ремонт. По-друге… Ви ж так будете обережніше їздити, правда?

Щоправда, тут немає багажника. Загалом “під капотом” 21 швидкість, гарні ободи та – це головне – приємна ціна. 10 тис. грн у часи великої інфляції є цілком адекватною сумою за хороший велосипед.

Контакти: писати на OLX.

Dorozhnik Retro

А ось якщо вам потрібен велосипед з багажником – тримайте ретро-версію, тут їх аж два! Є і класичний багажник, на якому можна возити друзів до травматології (навіть якщо вони спочатку збирались не туди), є і кошик для ваших майбутніх покупок.

Власник обіцяє, що велосипед у стані нового, бо весь час стояв у гаражі. Звісно ж, віримо! Коротше, після покупки будь-якого транспорту перевірте геть усе. Тим паче, тут ретро-версія лише за 4,8 тис. грн. Краще впевнитись у всьому, адекватний власник не буде проти.

Контакти: +38(050)9458216.

City Liberty

Є й гібрид ваших спортивний мрій та прагматичної реальності. Тут вам і класика з багажником та “дамською” рамою, і ручні гальма, і навіть корпус нічогенький. Щоправда, попередній власник його трохи занедбав, тож треба пройтись ганчіркою та WDшкою. Але хіба це проблема, якщо велосипед коштує лише 2 тис. грн?

Контакти: +38(096)1247187.

Ardis (модель не знаємо)

Тривалий час бренд Ardis був для українських велосипедистів тим, чим Lanos – для автомобілістів. Всі його в міру лаяли, але ціна приємна і запчастини знайдуться чи не в кожному другому гаражі нашої держави. Тож нічого дивного в тому, що й сьогодні ми вам один такий знайшли. Лише за 3 тис. грн!

Контакти: писати на OLX.

Scott Aspect

Тут подорожче, але стан точно не потребує великих переживань. Гарний спортивний велосипед, нічого зайвого. А якщо 8,2 тис. грн платити не захочеться, то хіба ж ми не знайшли дешевші версії трохи вище по тексту?

Контакти: +38(050)3840980.

Нагадаємо, раніше ми писали про машини вартістю до 2 тис. доларів, які можна придбати у столиці.

Хочете дізнаватись ще більше новин Києва, Київщини та України? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua