За порушення у підрозділах конвойної служби в Київській області притягнуто до відповідальності 5 поліціянтів
image
3 Вересня 2020, 11:40
Поділитися:

Прокуратурою Київської області організовано перевірки дотримання вимог законодавства, що регламентує здійснення конвоювання затриманих, взятих під варту та засуджених осіб в діяльності роти конвойної служби Головного управління Національної поліції в Київській області.

За результатами вказаних перевірок, виявлено численні порушення вимог Закону України «Про Національну поліцію» та інших нормативно-правових актів в частині організації конвоювання затриманих та осіб щодо яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, ведення документації, не проведення чи проведення неналежних обшуків ув’язнених. Внаслідок чого, останні мають можливість користуватись забороненими предметами, а також неналежного облаштування спецавтомобілів.

До прикладу, внаслідок незабезпечення постійного нагляду працівників конвойної служби за ув’язненим, після його конвоювання з ізолятора тимчасово тримання № 1 у м. Біла Церква до держустанови «Київський слідчий ізолятор» в нього виявлено значну кількість заборонених предметів, які він отримав від сторонніх осіб та приховано намагався доставити до охоронюваної зони слідчого ізолятора (речовини невідомого походження, спиртні напої, пиво та інше).

Реагуючи на виявлені порушення, начальнику Головного управління Національної поліції в Київській області прокуратурою Київщини внесено 2 вказівки. За результатами розгляду яких, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 працівників поліції.

Крім того, на даний час ГУ Нацполіції в області проводяться службові розслідування на виконання 6 вказівок, внесених органами прокуратури Київської області на усунення виявлених порушень за результатами перевірок в конвойних підрозділах поліції.

Повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Джерело: Новости Білої Церкви

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА