За перешкоджання роботі журналістів один з керівників райуправління поліції на Київщині постане перед судом
16 Листопада 2021, 20:13
Поділитися:

16 ноября 2021 г. 20:06

В день професійного свята журналістів начальник одного з райуправлінь поліції на Київщині перешкоджав їх законній професійній діяльності – для припинення відеозйомки застосував до журналістки силу та вирвав з її рук фотокамеру. Київською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно дій чиновника.

Про це KV пише з посиланням на повідомлення Київської обласної прокуратури .

Розслідування встановило, що начальник одного з райуправлінь поліції на Київщині в жовтні 2020 року був присутній в селі Гатне Фастівського району Київської області і спостерігав за проведенням виборів. Там же була присутня журналістка, яка фіксувала ймовірні порушення під час проведення виборів. Поліцейський для припинення відеозйомки застосував до неї силу та вирвав з рук журналістки фотокамеру.

в Телеграм

За фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч.3 ст.171 КК України), Київською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно правоохоронця.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Києві.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві.

Напомним, по факту препятствования журналистской деятельности возле Киево-Печерской Лавры начато уголовное производство. Во время съемки сюжета о пожаре в иконной мастерской священнослужители мешали работе представителя СМИ и пытались оттеснить его с места проведения съемки.

Читайте: После резонанса в СМИ и соцсетях “Укрэксимбанк” все же уволил фигурантов дела о нападении на журналистов

Фото: Киевская областная прокуратура

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА