За минулий рік на базі столичної “екстренки” 1,5 тисячі киян пройшли тренінги з домедичної допомоги

image
28 Січня 2023, 16:13
Поділитися:

28 січня 2023 г. 16:02

У Києві минулого року на базі навчально-тренувального відділу Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пройшли навчання понад 3,5 тисячі осіб. Понад 2 тисячі з них є медиками, решта це люди різних професій, які за окремою програмою набули навичок з домедичної допомоги.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, тренувальний відділ сьогодні є сучасним центром навчання, що сертифіковано як базу для проведення курсів під егідою National Association of Emergency Medical Technicians (Національна асоціація екстрених медичних техніків, США).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Вона також нагадала, що додатково інструктори Центру та навчені ними фахівці “екстренки” проводять експрес-тренінги на станціях метрополітену. На тренінгах у метро прийомами домедичної допомоги оволоділи близько 7 тис. містян.

“Цього року до тренінгів, в тому числі міжвідомчих, додалися навчання з організації надання екстреної меддопомоги постраждалим внаслідок дії хімічних, біологічних та радіологічних агентів (зброї масового ураження)”, – зазначила Гінзбург.

Нагадаємо, у грудні 2022 року відбувся тренінг з такмеду для військових і цивільних журналістів. Організатором заходу виступила Київська обласна військова адміністрація у співпраці з 114 територіальною бригадою оборони Київської області.

Читайте На станціях столичного метро пройдуть безкоштовні тренінги з домедичної допомоги

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона