За минулу добу на Київщині знешкоджено 599 боєприпасів, всі населені пункти з водою, газ відсутній у 2 селах,- КОВА
6 Травня 2022, 15:42
Поділитися:

6 травня 2022 г. 13:41

У Київській області на території звільнених від загарбників районів триває розмінування та відновлення інфраструктури. У 123 населених пунктах області повністю відновлено централізоване водопостачання. Повністю відновлено газопостачання по 117 населених пунктах та в 1 частково. Протягом 5 травня знешкоджено 599 боєприпасів, ліквідовано 15 пожеж.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністраціі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Руйнування зафіксовано у 46 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 66,7%. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Перебіг робіт по розмінуванню:

5 травня у ході робіт спеціалісти знешкодили 599 вибухонебезпечних предмети. А всього за весь час – 28 609.

Минулої доби рятувальники обстежили:

Бучанський район: Андріївка, Дмитрівка, Микуличі, Качали, Пісківка, смт. Гостомель, Северинівка, Мироцьке, Забуччя, Березівка, Липівка, Королівка, Немішаєве, Наливайківка, Фасіфочка, Фасове, Миколаївка та м.Ірпінь;

Броварський район: Бервиця, Гоголів, Мокрець, Перемога;

Вишгородський район: Федорівка, Радинка, Вересня, Мар’янівка, Зелена Поляна, Нові Петрівці, Феневичі, Слобідка Кухарська.

Перебіг робіт по відновленню водопостачання:

На сьогоднішній день у всіх 123 населених пунктах області повністю відновлено централізоване водопостачання де ця послуга була відсутня. Залишаються точкові ремонтні роботи по підключенню водопостачання у смт Гостомель.

Стан виконання робіт по поновленню газопостачання:

Відновлено газопостачання по 118 населених пунктах (117 повністю та 1 частково) до 129 039 об’єктів споживачів. По м.Ірпінь газопостачання відновлено на 53%.

Без газопостачання залишаються лише с.Мощун та с.Почепин Бучанського району (618 об’єктів споживачів).

Також за добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 15 пожеж. Із них 5 у житловому секторі, трав’яний настіл – 5, на транспорті – 1, лісові пожежі – 4

Нагадаємо, у зруйнованих війною Ірпені та Бородянці планується протягом пʼяти місяців побудувати два житлових комплекси по 50 000 кв. м кожен. Території для цих майбутніх комплексів вже підібрані з урахуванням наближення до всіх необхідних комунікацій та дорожньої інфраструктури.

Читайте: До планування відбудови Ірпеня долучилось близько 120 архітекторів

Фото: KВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона