За минулу добу на Київщині знешкоджено 563 ВНП, газопостачання відновили у 6 населених пунктах, світло отримали понад 3 тисячі сімей, – КОВА
1 Травня 2022, 14:38
Поділитися:

1 травня 2022 г. 14:31

У Київській області продовжуються роботи по відновленню інфраструктури, зруйнованої рашистами. У звільнених населених пунктах Бучанської, Макарівської, Бородянської та Ірпінської громад продовжуються заходи з розмінування, знешкоджено 563 вибухонебезпечні предмети. Електромонтери ДТЕК повернули світло для 3072 родин.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Київської обласної військової адміністраціі (КОВА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Впродовж дня піротехніками обстежено 18 домогосподарства Бучанського, Броварського та Вишгородського. Також повністю завершено роботи з відновлення газопостачання у 118 зазначених населених пунктах. Повністю або частково відновлено електропостачанняу для 278,4 тис. споживачів”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Перебіг робіт по розмінуванню:

Протягом доби 30 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів (ВНП) у населених пунктах:

Бучанського району: Вабля, Гаврилівка, Бородянка, Шибене, Буча, Калинівка, Озера, Березівка, Маковище, Мощун, Стоянка, Красний Ріг, Немішаєве, Ірпінь;

Броварського району: Русанів, Бервиця, Лукаші, Лук’янівка, Бобрик, Богданівка, Велика Димерка;

Вишгородського району: Олізарівка, Лютіж, Козаровичи, Красятичі, Старі Соколи, Нові Соколи, Макалевичі.

Протягом доби піротехнічними підрозділами обстежено 181,362 га території та 5 об’єктів. Перевірено понад 10,7 км ліній електропередач, знешкоджено 563 од ВНП.

Всього з початку робіт здійснено 1448 залучень, обстежено 7307,9693 га території, 975 об’єктів, 88,125 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії, 776,751 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено 26 тис 638 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 18 домогосподарства Бучанського, Броварського та Вишгородського. Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 4 населених пунктах Бучанського району.

Також за добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 11 пожеж. Із них 5 в житловому секторі, травяний настіл – 4, сміття – 1.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію “102” та чергову частину Головного управління, надійшло 2649 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 1.

Перебіг робіт по відновленню газопостачання:

Повністю завершено роботи з відновлення газопостачання у 118 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського та частково Бучанського районів (109 797об’єктів споживачів).

За попередню добу відновлено розподіл газу у 6-ти населених пунктах до 2 057 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня:

розпочали перші пуски природного газу на об’єкти у с.Забуччя Ірпінської ТГ, продовжувалося відновлення послуги у м. Ірпінь, с. Горенка Гостомельської ТГ та у с. Дмитрiвка Дмитрівської ТГ;

виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення у с.Мощун;

Без газопостачання залишається лише 2 населених пункти Бучанського району(39 578 об’єктів споживачів у с.Мощун тас.Почепин).

Також 30 квітня електромонтери ДТЕК повернули світло для 3072 родин на Київщині.

Вишгородський район.

Бучанський район.

Частково заживили Бучу, Ірпінь, Гостомель, Макарів, Бородянку, Бишів.

Окрім того енергетики заживили склозавод в Гостомелі. Його мережі – один з елементів електроживлення, що дасть змогу подати напругу на інші соціально-важливі об’єкти у місті.

Без світла залишаються 19,8 тисячі домогосподарств. 1 травня енергетики ДТЕК продовжують працювати над відновленням електропостачання у Бучанському та Вишгородському районах.

Нагадаємо, на сьогодні, 1 травня, на Київщині повністю або частково відновлено централізоване водопостачання у 119 населених пунктах. Натомість чотири населених пункти залишаються без централізованого водопостачання.

Читайте: На Київщині порядок відвідування кладовищ у поминальні дні визначають органи місцевого самоврядування, – КОВА

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона