За крадену пляшку алкоголю житель Переяславщини відповідатиме перед законом
![За крадену пляшку алкоголю житель Переяславщини відповідатиме перед законом За крадену пляшку алкоголю житель Переяславщини відповідатиме перед законом](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/Mo7rCkh23QIQ2J6XoRjtiDo4WBhrWeDuO3p1CG2O.jpg)
Фото з мережі Інтернет
Увечері 25 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що до одного з магазинів міста зайшов громадянин, замовив у продавчині алкоголь, а потім вихопив спиртне з рук та чкурнув у невідомому напрямку
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на “Переяслав City“.
Група реагування патрульної поліції через 20 хвилин після отримання інформації вже затримала винуватця. Ним виявився 36-річний місцевий житель М. Тепер йому доведеться відповідати за свої дії перед законом. Наразі вже порушено кримінальне провадження за ст. 186 ч.4 ККУ (Грабіж, вчинений у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану).
Усього упродовж доби 25 січня до поліції в Переяславі надійшло 15 зареєстрованих повідомлень, із них два про факти ненасильницької смерті.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)