За дитячі та спортивні майданчики у скверах, біля озер і на територіях приватної забудови відповідає ВУКГ

За дитячі та спортивні майданчики у скверах, біля озер і на територіях приватної забудови відповідає ВУКГ
23 Червня 2024, 17:19
Поділитися:

На сесійному засіданні Бориспільської міської ради було прийнято рішення «Про надання дозволу головному управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради на безоплатну передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів КП «Виробниче управління комунального господарства».

Під час засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації, благоустрою, екології, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення повідомили, що йдеться про дитячі спортивні елементи, лавки, урни та об’єкти благоустрою. Частина таких об’єктів уже перебуває у віданні КП «ВУКГ», за іншу досі відповідає ГУ ЖКГ. Це створює певні паперово-бюрократичні незручності, особливо, коли майданчики потрібно обслуговувати. Тому доцільніше буде все подібне майно передати до КП «ВУКГ». 

Таким чином, до відання КП «ВУКГ» перейшли: 

сквери на вул. Старокиївській, 73, на пров. Бабкіна, у Соцмістечку, на вул. Соборній, вул. Київський Шлях, 74;
дитячі, спортивні майданчики та об’єкти благоустрою на озері Олександрівське, на вул. Дубечанській (біля магазину), біля озера на вул. Віри Онацької, на озері Олесницьке, на вул. Купальській, 50, на вул. Коцюбинського навпроти № 1, 1-а (мікрорайон Нестерівка), на вул. Марії Приймаченко (мікрорайон Лозівка), на вул. Івана Франка навпроти № 137 (біля озера), на вул. Шелестівці, на вул. Амосова, на озері Княжицьке, на озері Гульківка, на вул. Липовій-Зеленій, на вул. Пчілки-Котляревського, на вул. Броварській (гаражі), на вул. Йовівці, на вул. Калмикова 2-4 (за магазином Фора), на вул. Космонавтів навпроти № 40 (мікрорайон Нестерівка), на вул. Білодідівці, 19 (біля озера), на вул. Київський Шлях, 69 (Центральний парк культури і відпочинку), на вул. Головатого, 71а (біля церкви).

Так само підприємство доглядатиме лавочки та урни на Європейській площі.

За дитячі та спортивні майданчики у скверах, біля озер і на територіях приватної забудови відповідає ВУКГ

У селах громади КП «ВУКГ» опікуватиметься такими майданчиками:

село Горобіївка, вул. Центральна;
село Велика Стариця, вул. Стасюка;
село Мала Стариця, вул. Михайлівська, 38-б;
село Глибоке, вул. Центральна, 33, село Глибоке (селище);
село Городище, вул. Центральна 18-а;
село Кириївщина, вул. Квіткова, 2-а;
село Перегуди, вул. Мічуріна;
село Іванків, вул. Джерельна, Амосова, Швеця, Ломоносова, Любарецька, пров. Комарова;
село Сеньківка, вул. Набережна та Польова;
село Рогозів, вул. Довженка, Центральна, Мальовнича, Котляревського, Незалежності, Соборності, Старівська, Лісова, Центральна (новий майданчик).

Також до переліку об’єктів благоустрою, що передаються КП «ВУКГ», увійшли дороги, у т.ч. дорожні знаки, в’їзні знаки, мережі та ліхтарі вуличного освітлення, пам’ятники, мережі водовідведення дощових та талих вод у селах, стели при в’їздах до сіл.

Поза переліком поки що залишається більшість дитячих та спортивних майданчиків, що знаходяться у дворах багатоповерхівок. Місто не визначилося, хто їх доглядатиме і ремонтуватиме. Одиниці рішенням сесій були передані ОСББ. Але як визначити відповідального, коли є один майданчик на кілька будинків, які обслуговує керуюча компанія, відповіді поки що ніхто не дав.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама