За добу для майже 900 родин у Вишгородському та Бучанському районах Київщини повернули світло
8 Травня 2022, 13:56
Поділитися:

8 травня 2022 г. 13:46

У Київській області аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК продовжують роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Протягом 7 травня енергетики повернули світло для 854 домівок. Без світла залишаються 9,9 тисячі домогосподарств у 12 населених пунктах.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби компанії “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“7 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 854 родин у Бучанському та Вишгородському районах Київщини, що були без світла через бойові дії. Електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій українськими військовими”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зокрема 7 травня аварійні бригади повернули світло в домівка:

у Бучанському районі в Гостомелі, Горенці, Бучі, Ірпені;

у Вишгородському районі в селі Кухарі.

Водночас без світла залишаються 9,9 тисячі домогосподарств у 12 населених пунктах.

Сьогодні, 8 травня, енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Нагадаємо, Київська область продовжує відбудову інфраструктури після окупації. Моніторингові групи фіксують наслідки бойових дій у населених пунктах та підрахували, що руйнування є у 66,7% громад. Повністю відновлено газопостачання по 117 населених пунктах, у 2 частково. Водопостачання відсутнє в окремих будинках Гостомелю та Мар’янівки.

Читайте: На Київщині повністю повернули світло у Макарівську та Бородянську громади

Фото: ДТЕК

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона