З початку війни кияни отримати 105 тисяч продуктових наборів, – КМДА
13 Травня 2022, 10:21
Поділитися:

13 травня 2022 г. 10:15

У Київській міськадміністрації (КМДА) відзвітували, що із початку повномасштабного російського вторгнення містяни отримали понад 105 тисяч продуктових наборів першої необхідності, близько 93 тисяч гарячих обідів та понад 50 тисяч овочевих наборів. Також кияни отримали понад 530 тисяч соціальних послуг, у тому числі послуги обслуговування на дому.

Про це KВ дізналася з повідомлення КМДА.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник нагадав, що у Києві продовжує працювати Гуманітарний штаб. Штаб, як зазначив він, був створений із початком війни для створення резерву продуктів, предметів першої необхідності та медикаментів на випадок блокади столиці. Створеного запасу мало вистачити на два тижні для забезпечення усім необхідним 2 млн містян та уникнення гуманітарної катастрофи.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Блокада столиці не загрожує, проте ми готові до будь-якого сценарію розвитку подій. За березень-квітень закуплено та отримано від благодійних організацій більше 6 тисяч тонн продовольчих товарів”, – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що із перших днів війни гуманітарний штаб забезпечував гарячим харчуванням, продуктовими пайками та предметами першої необхідності тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Територіальні центри та управління соцзахисту, за словами Микола Поворозника, і до сьогодні забезпечують продуктами й предметами першої необхідності тих, хто найбільше цього потребує – одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми.

Читайте: Переселенці зможуть записатися на безкоштовний лікарський прийом у Києві (адреси)

Фото: БЖ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона