З початку року столичні озеленювачі висадили 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів

З початку року столичні озеленювачі висадили 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів
6 Листопада 2023, 14:31
Поділитися:

6 листопада 2023 г. 14:27

У столиці триває осіннє озеленення. Протягом сезону столичні комунальники висадили понад 1,7 тисяч дерев, майже 24 тисячі кущів та близько 900 тисяч багаторічних квітів.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби КО “Київзеленбуд”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Зараз процес озеленення у місті триває практично щодня. Уже традиційно ми висаджуємо рослини, які більш пристосовані до міських умов та до змін клімату. В тому числі й стійких до буревіїв. Приміром, минулого тижня ми висадили 60 платанів у Дарницькому районі столиці. 30 саджанців – на вулиці Вишняківській, 20 – у парку Таращанець та 10 – на проспекті Миколи Бажана. Ще 80 платанів висадимо на вулиці Ревуцького найближчими днями”, – зазначив генеральний директор КО “Київзеленбуд” Юрій Бахмат.

Згідно з повідомленням, з початку року в міських парках та скверах висаджено 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 мільйонів квітів.

Також зазначається, що місто поступово збільшує частку багаторічних рослин у зелених зонах столиці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, слідчі Нацполіції вважають, що протягом останніх трьох років посадовці КО “Київзеленбуд” спільно з 7 компаніями-підрядниками суттєво “нажилися” на завищенні цін при проведенні благоустрою столичних зелених зон. Зокрема, в епіцентрі уваги правоохоронців опинилися роботи на суму більш ніж 52 млн гривень в парку ім. М. Рильського та парку біля затоки Берковщина, які виконував “улюблений” підрядник “Київзеленбуду” – ТОВ “Євротехнології Груп”. Одним із організаторів цієї схеми, судячи з усього, є тепер вже ексгендиректор вказаного КО Олексій Король, який, до речі, з серпня 2023 року очолює Північний офіс Держаудитслужби. В “Київзеленбуді”, оскаржуючи в суді вилучення своєї документації та комп’ютерної техніки, традиційно намагаються завадити слідству встановити всіх причетних до правопорушень та з’ясувати загальну суму збитків, нанесених міському бюджету Києва.

Читайте: “Королівські розпили”: Нацполіція розслідує масове привласнення бюджетних коштів при благоустрої зелених зон столиці

КО “Київзеленбуд” з 19 жовтня 2023 року очолює Юрій Бахмат – ексзаступник директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Київської міськдержадміністрації (КМДА). До нього, з 1 серпня, обов’язки керівника цього комунального об’єднання виконувала Вікторія Середіна – тодішня перша заступниця гендиректора цього КО, а нині його заступниця з питань капiтальних вкладень.

Посаду в.о. гендиректора вона тимчасово займала після звільнення Олексія Короля, який керував “Київзеленбудом” з 16 липня 2019 року по 31 липня 2023 року.

Читайте: Кадрові рішення: Олексій Король пішов з посади керівника КО “Київзеленбуд”

Після звільнення з “Київзеленбуду”, за даними джерел KВ, Олексію Королю пророкували призначення на посаду директора вищезгаданого Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату. Але натомість на початку серпня 2023-го він очолив Північний офіс Держаудитслужби, який відповідальний за проведення перевірок у тому числі й на території Києва.

У своїй діяльності КО “Київзеленбуд” підпорядковане Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА (до червня 2023 року – Управління екології та природних ресурсів), яким з 11 січня 2021 року керує Олександр Возний. Сферу екології столиці вже давно рік контролює заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Фото: пресслужба КО “Київзеленбуд”.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона