З початку року до державного бюджету платники Київщини сплатили майже 11 млрд грн
image
10 Вересня 2021, 15:16
Поділитися:

З початку року до державного бюджету платники Київщини сплатили майже 11 млрд грн, збільшивши показник на 21% або 1,9 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найбільші суми до бюджету забезпечили платники, зареєстровані на території Бучанського району – 3 млрд грн, Броварського та Білоцерківського – 1,8 та 1,6 млрд грн відповідно.

У розрізі основних платежів доля ПДВ складає 50% із загальної суми надходжень. Так, за вісім місяців поточного року бізнес сплатив 5,5 млрд грн з динамікою приросту 16% та додатковою сумою 748 млн грн до показника 2020 року.

На 24% зросла сплата податку на доходи фізичних осіб. Станом на 1 вересня сума надходжень складає 2,6 млрд грн, що на 508 млн грн більше, аніж було сплачено торік у відповідному періоді.

Зі своїх прибутків підприємства сплатили до державної скарбниці 1,7 млрд грн, збільшивши податкові відрахування на 40%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 481 млн грн.

На обороноздатність країни та підтримку Збройних сил платники пристоличного регіону спрямували 719 млн грн. Це на 22% або 129 млн грн більше за надходження аналогічного періоду минулого року.

ГУ ДПС у Київській області

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА