З 10 по 15 червня 2024 року у Фастівській громаді відбудуться «Дні сталої енергії» під гаслом «Збережи енергію! Бережи Україну!»

image
10 Червня 2024, 12:26
Поділитися:

#FastivDayEnerdy2024

З 10 по 15 червня 2024 року у Фастівській громаді відбудуться «Дні сталої енергії» під гаслом «Збережи енергію! Бережи Україну!»

Дні сталої енергії – це подія, яка має на меті підняти суспільне усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання поновлювальних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату.

 

Анонс заходів:

Конкурс написання проєктних ідей із впровадження заходів з енергоефективності, охорони довкілля та на екологічну тематику.
Виставка дитячих малюнків на тему: «Збережи енергію! Бережи Україну!».
Перегляд тематичних мультфільмів та відеороликів для дітей.
Навчальні семінари на тему «Функціонування системи енергоменеджменту. Планування заходів з покращення енергоефективності в громаді».
Інтерактивна гра «Зелений менеджер» для молоді.
Демонстрація інформаційних відеороликів та дайджестів про енергоефективність «Вимкни зайве! Увімкни енергію перемоги!», «Наша планета благає про енергозбереження!»

 

За детальною інформацією можна звертатися до відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради за тел. (067) 601-41-56

 Інформаційно: З 2016 року Фастівська міська рада є підписантом загальноєвропейської ініціативи «Угода Мерів». Угода мерів – це найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на локальному рівні. Заходи в рамках тижня відбудуться на підтримку Європейського тижня сталої енергії

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів