З 1 серпня у роботі транспорту Києва запровадили важливу зміну, а також відновили роботу контролери

image
1 Серпня 2022, 13:50
Поділитися:

У Києві з 1 серпня повністю зупинятимуть рух наземного громадського транспорту під час сигналу повітряної тривоги. Окрім того, свою роботу у столичному наземному транспорті відновили контролери.

Таке рішення ухвалила Рада оборони столиці, повідомляє пресслужба КМДА.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua” та читайте, щоб нічого не пропустити та бути в курсі всіх важливих та актуальних новин Києва, регіону та України.

Відомо, що заборона поширюватиметься на наземний громадський транспорт, зокрема приватних перевізників.

Зупинку транспорту проводитимуть у безпечному місці відповідно до правил дорожнього руху. Натомість пасажири повинні залишити салон і пройти до найближчого укриття.

Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу.

Крім того, з 1 серпня, на маршрутах наземного громадського транспорту Києва відновили роботу контролери.

Як повідомив транспортний аналітик Олександр Гречко, працює по 10 осіб від кожного ДЕПО.

Це суттєво менше, ніж до лютого, але треба ж з чогось починати. До речі, контролери не працювали на маршрутах з лютого, майже пів року, – зазначив Гречко.

З 1 серпня контролери відновили свою роботу у наземному громадському транспорті Києва, Олександр Гречко

Він зазначив, що контроль оплати проїзду це важлива умова для зменшення збитковості наземного транспорту та підвищення платіжної культури серед пасажирів.

Гречко впевнений, новина про відновлення роботи контролерів та періодична їх поява в транспорті стимулює пасажирів купити квиток за 8 гривень, щоб не потрапити на штраф у розмірі 160 гривень.

Нагадаємо, ми також писали про те, що в Києві з 2 по 5 серпня змінять низку маршрутів трамваїв. Так, 2 до 5 серпня із 10:00 орієнтовно до 14:00 через ремонт колій будуть змінені маршрути трамваїв №№ 14 та 18.

Крім того, повідомляли, що мешканці столиці, які на початку повномасштабного вторгнення змушені були покинути місто, активно повертаються. Так, за словами Віталія Кличко, до Києва повернулося близько 3 мільйонів жителів.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua