Юні дзюдоїсти Ірпінської громади отримали нові кімоно з Японії — ITV

Юні дзюдоїсти Ірпінської громади отримали нові кімоно з Японії — ITV
27 Жовтня 2023, 16:11
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

У рамках проєкту Olympic Dreams юні дзюдоїсти Ірпінської громади отримали нові кімоно з Японії. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Загалом в Україну передали 80 дзюдоги. За рішенням Федерації дзюдо України, перші кімоно отримали спортсмени з постраждалих громад Київщини: Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Майже 30 дзюдоги дісталися вихованцям Ірпінської ДЮСШ та нашого клубу JUDOKA.

«Раніше цього місяця наші дзюдоїсти відвідали батьківщину їхнього бойового мистецтва – Японію. У міжнародному спортивному таборі від Olympic Dreams спортсмени з постраждалих від російської навали регіонів України знайомились з титулованими борцями, представниками різних шкіл традиційних єдиноборств та вивчали їхні секретні техніки. Також дзюдоїсти мали насичену культурну програму: майстер-класи, участь в екологічній акції, знайомство з місцевими традиціями та, звичайно, екзотичною кухнею», — зазначив Олександр Маркушин.

395332751_828129302645478_3856091142947396388_n

Кімоно юним спортсменам міський голова вручив разом з головним тренером штатної збірної команди України з дзюдо Віталієм Дубровою.

«Було дуже приємно долучитись до цього заходу, бачити радість та натхнення в очах спортивного майбутнього нашої громади. Окрема подяка тренерці, срібній призерці Чемпіонату світу з дзюдо Олександрі Старковій за невпинну роботу з популяризації дзюдо в Ірпені та виховання чемпіонів та чемпіонок у нашій громаді!», — додав мер міста.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени «Kyiv region O-team» привезли рекордну кількість нагород із змагань зі спортивного орієнтування.Джерело: ITV