Юлія Тимошенко високо оцінила видання книги «Битва за Ірпінь»

Юлія Тимошенко високо оцінила видання книги «Битва за Ірпінь»
9 Лютого 2023, 14:48
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко високо оцінила видання книги Петра Щербини «Битва за Ірпінь». Це вона відзначила під час свого виступу в Ірпінській міській раді.

«Я дякую за те, що Ви цю пам’ять практично увіковічили зараз спеціальною книгою “Битва за Ірпінь”. Всі подвиги, які були під час окупації, які сьогодні здійснюються, вони тут є і назавжди залишаться в серцях українців. Ірпінь — це символ стійкості в усьому світі. В яку країну сьогодні не приїжджають наші, Ірпінь — це перше, про що говорять, чому схиляють голову. І, повірте мені, Ірпінь увійшов вже і в життя, й в історію світу, як символ стійкості, символ протидії, символ незламності й мужності. Я хочу всім вам за це подякувати», – підкреслила Тимошенко.

Під час особистої зустрічі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин подарував Юлії Тимошенко та голові Київської обласної організації ВО «Батьківщина» Костянтину Бондарєву книгу «Битва за Ірпінь».

«Ця книга – це історія боротьби і перемоги нашого міста, про яку має знати весь світ. Щиро дякую Юлії Володимирівні за високу оцінку видання «Битви за Ірпінь» та теплі слова про наше місто і його мужніх мешканців!», – написав на своїй сторінці у Фейсбук мер Ірпеня.

Нагадаємо, книгу Петра Щербини “Битва за Ірпінь” презентували 26 січня в Музеї історії Києва. Це – спільний проєкт автора, Міністерства культури та інформаційної політики України та видавництва «Саміт-Книга».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV