YouTube дозволить знімати короткі відео через мобільний застосунок
image
29 Червня 2020, 20:15
Поділитися:На офіційному сайті Google повідомили, що компанія запустила бета-тестування нової функції.

Це дозволить знімати короткі ролики безпосередньо через мобільний застосунок YouTube, передаюь Хроніки Обухова з посиланням на На часі.

  • З новою функцією можна знімати ролики по 15 секунд.
  • Проте це не має нічого спільного зі «сторіз» як в Instagram — такі відео відображатимуться в обліковому записі користувача як звичайні ролики.

Аби зробити відео на вашому смартфоні, необхідно:

  • Оберіть Create a video
  • Натисніть або утримуйте кнопку запису
  • Потім натисніть знову чи відпустите кнопку, щоб зупинити запис відео

Якщо відео буде більшим за тривалість ніж 15 секунд, то можна буде завантажити ролик зі смартфона.

Наразі платформа надала тестовий доступ лише невеликій кількості людей, якщо у YouTube отримають позитивні відгуки щодо цієї функції, то згодом вона буде доступна для всіх користувачів.

Ми завжди експериментуємо з тим, як допомогти людям легше знаходити, переглядати, ділитися та взаємодіяти з відео. Ми тестуємо кілька різних інструментів, щоб користувачі могли переглядати та створювати короткі відеоролики. Це один із багатьох експериментів, які ми проводимо весь час на YouTube, і ми розглянемо можливість розгортання функцій ширше на основі відгуків про ці експерименти, розповіли у компанії.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА