Єзерський вважає, що молоді гравці добре влились до збірної України
image
13 Вересня 2020, 08:15
Поділитися:Головний тренер збірної України (U-18) Володимир Єзерський дав оцінку грі збірної України в переможному матчі з національною командою Швейцарії (2:1).

Збірна України своєю грою останнім часом заслуговує потрапляння в таку групу з провідними командами Європи. Звичайно, цікаво на цьому тлі подивитися, як хлопці себе проявлять, розповів він.

За його словами, гра проти Швейцарії показала, що в команді Шевченко є якась розбалансованість.

Хтось краще готовий, хтось менш підготовлений з фізичної точки зору. Андрій Миколайович за цей короткий час постарався збалансувати гравців, відзначив тренер.

В чому проблема?

Шевченко не міг визначитися, хто готовий на сьогодні, зауважив він.

Причина

  • Через це, можливо, він і зробив розширений список з великою кількістю гравців – щоб подивитися, хто краще готовий.
  • Є багато нових молодих гравців. Після першої гри бачимо, що вони добре влилися.

Думаю, що буде цікаво подивитися, як на тлі таких суперників, як Іспанія і Німеччина, будуть діяти наші гравці. Давайте будемо об’єктивними – я, як тренер, грати проти збірних Іспанії і Німеччини у відкритий футбол не ризикнув би. Потрібно об’єктивно дивитися на речі. Думаю, тренерський штаб підготується і вибере ту тактику, яка принесе користь в матчі проти збірної Іспанії, – цитує Єзерського джерело metaratings.tj.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА