ЄС надаватиме Україні 1,5 млрд євро щомісяця на відновлення енергетичної інфраструктури, – єврокомісар з енергетики

ЄС надаватиме Україні 1,5 млрд євро щомісяця на відновлення енергетичної інфраструктури, – єврокомісар з енергетики
14 Листопада 2022, 16:26
Поділитися:

14 листопада 2022 г. 16:20

Єврокомісар з питань енергетики Європейського Союзу (ЄС) Кадрі Сімсон (на фото) пообіцяла Україні щомісячну фінансову допомогу на відновлення зруйнованої російськими атаками енергетичної інфраструктури. Для цього створено спеціальний Фонд.

Про цеKВ стало відомо з інтерв’ю Кадрі Сімсон “Радіо Свобода”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За словами Сімсон, окрім фінансової допомоги українські енергетики зможуть розраховувати також на надання необхідної специфічної техніки та обладнання для заміни пошкодженого.

“Маємо зробити все, що від нас залежить, щоб підтримати українських інженерів, які роблять усе можливе, аби відновити, якщо вони можуть, і замінити повністю зруйновані старі елементи, форми чи підстанції”, – сазала єврокомісар.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Для цього, за словами Кадрі Сімсон, європейські партнери спільно з Енергетичним товариством створили Фонд підтримки енергетики, який дозволив залучити до допомоги всі європейські країни.

Як очікується, перші трансформатори для заміни пошкодженим вже прямують з ЄС до України.

Як інформувалаKВ, Єврокомісарка з питань енергетики Кадрі Сімсон відвідала Київ на початку листопада після ракетних ударів рф по енергетичній інфраструктурі України і заявила про необхідність збільшення підтримки українського енергосектору.

Читайте: Оболонська РДА закупає 70 генераторів для укриттів закладів освіти

Фото: “Радіо Свобода”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона