Якщо ви навіть 20 років живете за межами України, маєте оновити військово-облікові дані: відповідь Міноборони

image
25 Травня 2024, 09:51
Поділитися:

Українські чоловіки, які виїхали за кордон понад десять або 20 років тому, все одно мають оновити військово-облікові дані.

Про це повідомили у Міноборони.

Відомству поставили запитання: “Якщо я виїхав за кордон 10-20 років тому, мешкаю там і маю відповідні документи на постійне місце проживання за кордоном, чи потрібно мені оновлювати дані?”

Там відповіли, що всі українці, навіть ті, які вже тривалий час проживають за кордоном, залишаються громадянами своєї країни й тому мають оновити військово-облікові дані. Захист незалежності та територіальної цілісності України – це конституційний обов’язок громадянина (ст. 65).

Оновити дані можна у консульстві, додали у Міноборони.

Нагадаємо, раніше ми писали про законні підстави не з’являтись за повісткою до ТЦК.

Не забувайте підписуватись та читайте новини в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua