Які штрафи передбачені за несплату податку на доходи
image
9 Липня 2019, 17:01
Поділитися:

Державна фіскальна служба у м. Києві нагадує громадянам, що за несвоєчасну сплату податку на доходи фізичних осіб, який нараховується за поданою річною декларацією, передбачена відповідальність у вигляді штрафу. Розмір штрафу збільшується в залежності від того, на який термін було затримано сплату податку.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Головне управління ДФС у м. Києві звертає увагу, що за несплату узгодженої суми … податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи у строк до 1 серпня року,.. платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу, – говориться у повідомленні.

За інформацією ДФС, штрафи за несплату податків передбачені у наступних розмірах:

– при затримці до 30 календарних днів, після останнього строку сплати, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів, – у розмірі 20% сплаченої суми податкового боргу.

Крім того, після 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати, до штрафу починає нараховуватися ще й пеня.

Нагадаємо, ДФС у м. Києві інформує, що термін сплати податків на доходи фізичних осіб закінчується у липні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал “Вечірнього Києва” у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА