Які потрібні та не потрібні медичні направлення під час воєнного стану?

image
10 Серпня 2022, 16:20
Поділитися:

Адміністрація «Білоцерківська міська лікарня 3» з турботою про ваше здоров’я пропонує ознайомитись з матеріали від Міністерства охорони здоров’я України. Без направлення українці можуть звертатися, в першу чергу, до лікарів первинної медичної допомоги: педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів.

В умовах війни наявність декларації для внутрішньо переміщених осіб також не є обов’язковою.

Саме лікарі первинної ланки приймають рішення про залучення до лікування фахівця іншої спеціалізації, додаткові обстеження, процедури, госпіталізацію тощо, якщо стан пацієнта цього вимагає.

На приймання до вузькоспеціалізованого фахівця лікар ПМД має сформувати електронне направлення. Проте, у зв’язку із війною, в зоні бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях діють і паперові направлення до лікарів.Також є випадки, коли до вузьких фахівців можна звернутися напряму.

Так, направлення не потрібне у разі звернення до таких фахівців: гінеколога, у тому числі дитячого, психіатра, нарколога, стоматолога (планова допомога для дітей та ургентна для дітей і дорослих), фтизіатра, лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами

Наш Telegram канал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві