Як змінилися у Київській області показники,що впливають на пом’якшання карантину
image
23 Травня 2020, 14:05
Поділитися:

Київський обласний лабораторний центр встановив, що на 13:00 23 травня 2020 року показник ІНЦИДЕНТНОСТІ (загальна кількість нових випадків за останні7 днів на 100 тис. населення) – 13,02 (норма ≤ 12).

Це відповідає статистиці МОЗ https://moz.gov.ua/article/news/pokazniki-dlja-poslablennja-protiepidemichnih-zahodiv–stanom-na-22052020.

Всього епідемічну ситуацію із захворюваності на коронавірус характеризують три показники: інцидентність, завантаженість ліжок, охоплення тестуванням. Два останні у Київські області в нормі. Маємо впоратися з першим показником.

«Сьогодні показник інцидентності у Київській області трохи скоротився. А значить – ми ще наблизилися до моменту скасування карантинних обмежень в регіоні,каже Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. – Дата скасування багато у чому залежить від нас з вами. Чим прискіпливіше дотримуємося санітарних правил – тим менше людей захворіє на вірусні хвороби».

Пресслужба Київської облдержадміністрації

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА