Як заповнити заяву на житлову субсидію

image
23 Лютого 2019, 13:44
Поділитися:

Міністерство соціальної політики розробило спеціальну інструкцію, що допомагає правильно заповнити заяву, яку треба подавати до органів соцзахисту для отримання субсидії на послуги ЖКГ. Інструкція складається із семи пунктів, яких треба дотримуватися, аби заповнити заяву коректно та підвищити свої шанси на позитивний результат.

Інструкцію та зразок заяви на субсидію можна знайти на сайті teplo.gov.ua.

Отже порядок заповнення бланку заяви наступний:

1. Заяву заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.

3. У заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:

– на оплату житлово-комунальних послуг;

– на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечуєтьсяелектро-, тепло- або газопостачанням для опалення).

Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:

– у графі “Номер особового рахунку” – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

– у графі “Найменування організації, що надає послуги” – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

– у графі “Примітки” зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: “є лічильник” або “немає лічильника”.

6. У Заяві необхідно відмітити, чи потрібно розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

Нагадаємо, три способи, як подати заяву на призначення субсидії.

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ