Як запобігти появі борошнистої роси на огірках: поради для городників

Як запобігти появі борошнистої роси на огірках: поради для городників
14 Червня 2024, 17:19
Поділитися:

Борошниста роса — серйозний ворог огірків, але існує кілька простих кроків, які допоможуть зберегти ваш врожай здоровим і смачним. Дотримуйтесь цих порад, і ви зможете мінімізувати ризик появи цієї неприємної хвороби.

Вибір стійких сортів

Для профілактики появи борошнистої роси намагайтеся віддавати перевагу більш стійким сортам огірків. Це дозволить зменшити ризик зараження і забезпечить кращий врожай.

Прибирання в теплиці

Завжди проводьте ретельне прибирання у теплицях після збирання врожаю. Не залишайте в ній нічого зайвого. Рештки рослин можуть стати джерелом поширення хвороб. Після збирання врожаю окурюйте теплицю сірчаною шашкою або обприскуйте мідним купоросом.

Сівозміна

Не забувайте про сівозміну. Найчастіше міняйте місця вирощування огірків, віддаючи перевагу ґрунту, де росли неспоріднені культури. Це допоможе уникнути накопичення збудників хвороб у ґрунті.

Правильний полив

У жодному разі не проводьте полив крижаною водою. Уникайте потрапляння води на листя огірків і не поливайте занадто часто. Огірки не люблять занадто багато вологи, і від її надлишку можуть захворіти. Поливайте рослини під корінь, використовуючи теплу воду.

Температурний режим

Дотримуйтесь теплового балансу в теплиці, підтримуючи температуру від 20 до 24 градусів. Не варто відкривати теплицю на ніч, особливо у період морозів. У разі похолодання огірки рекомендується накривати плівкою, щоб захистити їх від низьких температур.

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете значно знизити ризик появи борошнистої роси на ваших огірках і забезпечити здоровий та рясний врожай. 

Не забувайте підписуватись та читайте новини в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua